tbtrfhfh
tbtrfhfh
tbtrfhfh
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


norint tapti fainu yra lengva - tiesiog imk ir junkis prie mūsų ♥!
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Svečių kambarys

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Kath

Kath


✝posts : 2370
✝reputation : 28
✝live in : MF/Panevėžys
✝mood : very bad
✝claim : Nina Konstantinova Dobreva/Nina Dobrev

Svečių kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Svečių kambarys   Svečių kambarys Icon_minitimePir. 02 10, 2014 6:01 pm

Atgal į viršų Go down
Ponas Bynas




✝posts : 201
✝reputation : 8
✝claim : -

Svečių kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svečių kambarys   Svečių kambarys Icon_minitimePir. 02 10, 2014 6:09 pm

Gavusi nuostabų Džeremio pasiūlymą būti kartu su juo, Bon Bon, žinoma, nedvejodama sutiko. Po visos skausmingos vasaros ji tik ir ieškojo progos pabūti su Elės broliuku vienu du. Arba šiaip, būti kažkur netoli. O ir Eleną galės matyti dažniau - juk visą vasarą turėjo ją apgaudinėti, kas Bonei visai nepatiko. Nors mintis, kad netoliese sukiosis Deimonas, raganaitei visai nepatiko, ji vis tiek čia atkeliavo. Negalėjo atsakyti toms nuostabioms Gilberto akutėms. Tarsi kas nors galėtų.
Užėmusi svečių kambarį, kurį nurodė jos mieliausiasis, Bon Bon išsikraustė savo nemenką garderobą į spintą ir atsidususi atsisėdo ant lovos. Rankas nuleido ant kelių ir apsidairė, tikėdamasi, kad nepadarė klaidos. Galvojo eiti susirasti Eleną, tačiau norėjo leisti Džeremiui pirmiau pasikalbėti su seserimi dėl viso šito reikalo.
Atgal į viršų Go down
Kath

Kath


✝posts : 2370
✝reputation : 28
✝live in : MF/Panevėžys
✝mood : very bad
✝claim : Nina Konstantinova Dobreva/Nina Dobrev

Svečių kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svečių kambarys   Svečių kambarys Icon_minitimePir. 02 10, 2014 6:16 pm

Katerina kaip visada jau ruošėsi eiti į miestą,bet išgirdo kažkieno žingsnius ir nuėjo į svečių kambarį.Akies krašteliu ten pamatė Bonę,o jos tikrai nenorėjo išvysti.Norėjo laisvai išeiti į miestą,tačiau dabar turės čia tupėti namuose,nes palikti savo geriausią draugę vieną būtų visiškai NeEleniška.Kai ji nematė pavartė akis ir taip lyg nematydama Bon Bon įėjo į svetainę.Tada suvaidino,kad ją pamatė ir nustebo.-O Bone,nesitikėjau tavęs čia pamatyti ką čia veiki?-mielai nusišypsojo ir susidėjo rankas ant krūtinės.-Stefanas,tave čia pakvietė ,kad man viską būtų lengviau išgyventi ar kaip?-kilstelėjo antakį.Mintyse pagalvojo ar Salvatorių namuose dar neužtenka žmonių,kurie viską gadina.Gal dar tegul atsikrausto Mikaelsonai.Iš vis tada bus.-Šiaip aš ruošiausi eiti,bet manau su tavim smagiau bus,-pasuko batų kulniuką.
Atgal į viršų Go down
Ponas Bynas




✝posts : 201
✝reputation : 8
✝claim : -

Svečių kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svečių kambarys   Svečių kambarys Icon_minitimePir. 02 10, 2014 6:24 pm

Išvydusi Eleną, Bonė trumpam sutriko, bet jos veide iš karto atsirado nuoširdi šypsena. Nesitikėjo savo draugės išvysti taip anksti. Juk turėjo pasiruošti visą "Aš ir Džeremis nusprendėme..." kalbą, o dabar... na, nieko nepadarysi. Pašokusi nuo lovos, ji priėjo prie savo draugės ir suėmė ją už rankų.
-Ak, Elena, tu nepatikėsi.-linksmu balsu pradėjo, nusprendusi palengvinti Gilbertui darbą.-Džeremis paprašė, kad atsikraustyčiau čia. Žinau, kad tau dabar nelengva, todėl nedvejodama sutikau.-kiek prigesino šypseną, kad ši aiškiai sakytų "viskas bus gerai, viskas susitvarkys" ir panašai.-Dėl manęs savo planų gali neatšaukti.-paleidusi Kat rankas, toliau tauškė.-Tačiau aš kaip tik mąsčiau... galbūt norėtum išsikepti ko nors saldaus? Dievaži, neatsimenu kada paskutinį kartą ragavom mūsų pyrago.-su entuziazmu pasiūlė. Juk gerokai anksčiau, kai Bonė, Karolina ir Elena tebuvo trys geriausios draugės, jos dažnai sukiodavosi virtuvėje. Ir kepė visai neblogus kepinius.
Atgal į viršų Go down
Kath

Kath


✝posts : 2370
✝reputation : 28
✝live in : MF/Panevėžys
✝mood : very bad
✝claim : Nina Konstantinova Dobreva/Nina Dobrev

Svečių kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svečių kambarys   Svečių kambarys Icon_minitimePir. 02 10, 2014 6:47 pm

Katerina nužiūrėjo Bonę ir pagalvojo,kad šį kartą visai stiliovai apsirengusi ir gal Bon Bon labiau pradės patikti už Karoliną,tačiau čia jau didelė abejonė labai.Papurtė galvą lyg parodydama,kad panaikino tas nemadingas raudonas plaukų juosteles.Kath tų juostelių taip nekentė ir taip norėjo susigarbanoti plaukus,bet kentė ir bangavo juos kaip Elenos.-O,tikra staigmena,man Džeremis ,net neprasitarė apie tai,iš vis net nežinau ,kur mano jaunesnysis broliukas dabar yra,nors..-pakilnojo antakius.-Gal tau ,Bone,perka įkurtuvių dovaną?-prikando lūpą ir sukrizeno.Šiuo metu Bennett liežuviu malė grynai kaip Karolina.-Ir Bone,dėl mano problemų,jos praeis,rūpinkis savosiomis,o jei neišsispręs manosios tai aš...-tipo omenyje turėjo,kad išjungs žmogiškumą,bet greitai pavartė akis.-Panele Bennett,tu mane įžeidei,aš nejaučiu gii,saulel,maisto skonio galima sakyti,aš pasisotinu tik iš kraujo,-pavaidino,kad patempė lūpą iš liūdnumo.Šiuo metu norėjo kažką nužudyti,nes negalėjo pakęst to,kad reikia būti miela.
Atgal į viršų Go down
Ponas Bynas




✝posts : 201
✝reputation : 8
✝claim : -

Svečių kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svečių kambarys   Svečių kambarys Icon_minitimePir. 02 10, 2014 6:55 pm

Pastebėjusi, jog dingo tos raudonos sruogos, kurios Elei taip tiko prie veido, Bonė kiek pakreipė lūpą taip išreikšdama savo nuomonę. Nors gal taip ir geriau - juk tokį pokytį Elė padarė, kai buvo išjungusi jausmus. Galbūt dabar tai reikš, jog ji apie tai nebegalvoja.-Tiesą pasakius, aš irgi jau senokai iš jo gavau žinutę.-išsitraukdama telefoną, pažiūrėjo į tuščią ekraną ir kiek atsiduso. Įsikišusi aparatą atgal į kišenę, Bon Bon vėl nusišypsojo.-Aš jam jau sakiau, kad jokių dovanų man nereikia.-pasakė tai, nors, aišku, kad būtų baisiai pamaloninta gavusi ko nors iš Džeremio. Tai būtų labai simboliškai gražu.-Ele.-kiek surimtėjusi, dėl pasisukusios temos, pradėjo B.-Tu juk žinai, kad dėl savo problemų tu visada gali kreiptis į mane. Arba į Karoliną. Mes tikrai rasim būdą kaip jas išspręsti.-nusišypsojo palaikančia šypsena. Ir kiek sutriko nuo paskutinio Kat sakinio. Juk jeigu ne ji, tai bent jau Bonė pasisotins tuo kepiniu. Jai gi reikia valgyt.-Nagi, Ele. Tai, kad tau nereikia valgyti, nereiškia, kad nereikia man.-atsiduso ir vėl nusišypsojusi, paėmė draugę už rankos.-prie to paties surasime tau ir maišelį kraujo.
Atgal į viršų Go down
Kath

Kath


✝posts : 2370
✝reputation : 28
✝live in : MF/Panevėžys
✝mood : very bad
✝claim : Nina Konstantinova Dobreva/Nina Dobrev

Svečių kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svečių kambarys   Svečių kambarys Icon_minitimeAntr. 02 11, 2014 3:30 pm

Nusižiovajo ir tada pavartė akis lyg parodydama,kad jai taip labiau patinka ir ,kad tos sruogelės jai visiškai netiko.Šiek tiek pasitaisė savo gėlėtą suknelę lyg parodydama,kad Bonei reikėtų ją įvertinti ir tada pati nužiūri jos stiliuką ir parodo liuksą parodydama,kad tobulai apsirengė šį kartą.Žvilgtelėjo į telefoną ir vėl nusuko akis prie josios.-Tikiuosi,Gilbertas,nepateko į jokią problemą ir tikiuosi,kad koks Deimonas jam nieko nepadarė,nes tai bus jam lemtinga akimirka,kai jis atsisveikins su gyvenimu ir pagaliau man nebeprimins apie kiekvieną blogą akimirką su juo,-toks jausmas,kad dėl apykantos jos akys patamsėjo.-Be to jei vėl prie problemų grįžtant,tai,Bone,jūs man ir tai daug padėjote,todėl prašau nesikiškit į mano problemas,nes ir taip per mane daug nukentėjote,-linktelėjo.Šiuo momentu Katerina negalėjo stovėti vietoje ir tiesiog su malonumu būtų nusukusi Bennett sprandą,tačiau laikėsi.-Kodėl nenori tiesiog kaip senais gerais laikais ką apkalbėti?-kilstelėjo antakius ir šiek tiek taip nedraugiškas ištraukė savo ranką iš jos.-Geriau padėsiu tau daiktus išsidėliot,čia naujas mano gyvenimo tarpsnis,kai man nerūpi tokie dalykai kaip maisto gaminimas,-šyptelėjo dirbtina šypsena.
Atgal į viršų Go down
Ponas Bynas




✝posts : 201
✝reputation : 8
✝claim : -

Svečių kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svečių kambarys   Svečių kambarys Icon_minitimeAntr. 02 11, 2014 5:09 pm

BonBon truputį užkliuvo tai, kad Elė savo brolį pavadino pavarde. Juk ji niekad taip nedarydavo. Bet, aišku, kaip gera draugė, to neiškėlė į viešumą. Ir šiaip, visi tie vartotini žodžiai mieląjai Elenai nepritiko. Galbūt vėliau apie tai reikės pasikalbėti su Karolina ir išspardyti Deimonui subinę už tai, kaip jis elgėsi su jų mergaite.
-Mes juk žinom Deimoną, jeigu jis ką nors darytų Džeremiui, būtinai praneštų visam pasauliui.-padrąsinamai šyptelėjo, nenorėdama kelti draugei papildomų dvejonių. Bet dėl visa ko, Bonbonkė likusi viena pabandys dar kartą Gilbertui paskambint. Neduok Dieve jis kur nors šlaistosi...-Ele, tu puikiai žinai, kad tavo problemos - mūsų problemos. Bet tik tu gali spręsti, kada mes galime tau padėti. Tik sakau, kad jeigu ką... tu visada turi mus.-smagiai nusišypsojo, o tada pasisuko, kad pasižiūrėtų savo jau tuščią lagaminą.-Kaip tik prieš tau įeinant baigiau išsikraustyti savo daiktus.-su šiokiu tokiu liūdesiu paskelbė, bet mielai pasodino subiniuką ant lovos.-Žinoma, kad galim ir ką nors apkalbėti. Šiaip sau.-nusišypsojo, nors mintimis vis keliavo į virtuvę. Žinot, normalus, funkcionuojantis organizmas prašė maisto.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Svečių kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svečių kambarys   Svečių kambarys Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Svečių kambarys
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Katelenos kambarys

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
tbtrfhfh :: HIBRIDAI-
Pereiti į: